Turnaj ve "4P" stolním fotbálku level III

firefox Měsíc uběhl jako voda a my jsme si pro Vás připravili další turnájek ve "4P" stolním fotbálku. Jako cenu pro vítěze jsme se rozhodli na tento turnajek zařadit Prize Money (1/2 z entry) + 2x permice na 10h u kompíku v naší PC herně, při podmínce, že se turnaje zúčastní 4 a více týmů. Všem zůčastněným přejem hlavně dobrou zábavu.
KDY::28. září 2013 v 16:00
VÍCE ZDE

Turnaj ve "4P" stolním fotbálku

firefox Jelikož stále prahnete po turnájcích, tak je tady pro Vás turnaj ve 4P stolním fotbálku Volume 2 .... srdečně všechny zveme. Info o výhrách a další věci upřesníme na místě podle počtu přihlášených týmů. Startovné za dvojici je stanoveno na 100 Kč
KDY::31. srpen 2013 v 16:00
VÍCE ZDE

Alcohol Mixed With River & CC Night

firefox Pokud (ne)jste příznivci pití alkoholu smíchaného s nealkoholickým pitím, tak dnes máte možnost dát si u nás v baru: s Coca-Colou .:::. Rum ; Napoleon ; Stará Myslivecká ; Whisky ; Captain Morgan ; Metaxa ***** ; Absinth s River Tonicem .:::. Gin ; Becherovka ; Fernet ; Tequila
KDY::30. srpen 2013 v 16:00
VÍCE ZDE

Minecraft Lan Párty

firefoxTuto sobotu od 17:00 se u nás uskuteční již výš zmíněná LANka. Pokud jsi fanda této sandboxové hry, která je napsaná v Java, tak tady rozhodně nesmíš chybět. Po naplnění naší kapacity 10 PC je možno si přinést vlastní počítač, proto uvítáme, když svou účast předem potvrdíš unás na baru, či vzkazem na Facebooku nebo ICQ Na hojnou účast se těší tým GF Playhole.

Mezihernové turnaje i v Třinci

firefox Ano je to tak?! Mezihernové turnaje jsou i v našem městě. Po dlouhých jednáních a testováních, jsme rádi, že můžeme za pomoci herního portálu playzone.cz, uspořádat mezihernové turnaje i v naší herně. Jedná se tedy především o hru Counter Strike 1.6.

Nový web

firefoxVítejte na novém webu PC herny a baru s názvem GF Playhole. Stránky prošli rozsáhlou rekonstrukcí a to především části grafické a věříme, že informovanost ohledně akcí bude tentokráte aktivnější to nejen pomocí facebooku, který je v dnešní době rozšířen, ale taktéž pomocí právě této webové prezentace.